Pasmaatweg 31 - Hengelo

+31(0)74-2500 285

Maak kennis met onze mensen

Thijs Lenferink - Algemeen Directeur - BST Servicegroep

Thijs Lenferink

Algemeen Directeur
t.lenferink@bst.nl

Marco Beld - Servicegroep Coördinator - BST Servicegroep

Marco Beld

Servicegroep Coördinator
m.beld@bst.nl

Jarron Middelhuis - Projectleider - BST Servicegroep

Jarron Middelhuis

Projectleider
j.middelhuis@bst.nl

Koen Kokkeler - Projectleider - BST Servicegroep

Koen Kokkeler

Projectleider
k.kokkeler@bst.nl

Hennie Rietman - Werkvoorbeider / Calculator - BST Servicegroep

Hennie Rietman

Werkvoorbeider / Calculator
h.rietman@bst.nl

Wouter Postel - Werkplaatscoördinator - BST Servicegroep

Wouter Postel

Werkplaatscoördinator
w.postel@bst.nl

Bram Bonnes - Controller - BST Servicegroep

Bram Bonnes

Controller
b.bonnes@bst.nl